صفحه اصلي لیست اعضا روزنگار مرکز پشتيباني سيسيکم تماس با ما

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیانیه رویانیان خطاب به هواداران: مثل روز برایم روشن بود دربی را می بازیم!!/ استیلی ع
نویسنده پیام
behnamfirozi آفلاین
استاد
*

اعتبار: 4
ارسال: #1
12 بیانیه رویانیان خطاب به هواداران: مثل روز برایم روشن بود دربی را می بازیم!!/ استیلی ع
[تصویر: 157747hp2.jpg]
بیانیه رویانیان خطاب به هواداران: مربیگری پرسپولیس برای استیلی زود بود

او عامل ناکامی تیم بود!

حمید استیلی اگر چه از فوتبالیست های بزرگ ما بشمار می رفت اما سرمربیگری پرسپولیس برای او زود بود و یکی از عوامل ناکامی تیم همین انتصاب در اول فصل برای هدایت پرسپولیس قلمداد می شود

- محمد رویانیان مدرعامل باشگاه پرسپولیس پس از شکست در دربی و کناره گیری استیلی بیانیه ای خطاب به هواداران پرسپولیس صادر کرد. به گزارش گل متن بیانیه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به این شرح است:

مثل روز برایم روشن بود که در دربی شانسی نداریم و این عقیده و پیش بینی من دلایل زیادی داشت اما نمی توانستم با اشاعه این تفکر در بین بازیکنان روحیه آنها را تضعیف کنم. چرا که مرسوم نیست یک فرمانده قبل از یک نبرد بزرگ، سربازانش را تخلیه روحی و روانی کند. شاید معجزه فوتبال به دادمان می رسید و از حداقل شانس سود می بردیم اما اینگونه نشد.

به چند دلیل نتوانستیم بازی را ببریم. در فصل نقل و انتقالات تیم بد بسته شد و حواشی فراوانی دامن پرسپولیس را گرفت. ضرب المثل «خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج» مبین حال پرسپولیس است. حمید استیلی اگر چه از فوتبالیست های بزرگ ما بشمار می رفت اما سرمربیگری پرسپولیس برای او زود بود و یکی از عوامل ناکامی تیم همین انتصاب در اول فصل برای هدایت پرسپولیس قلمداد می شود.

من با وارد کردن برخی شوک ها تیم را تقویت کردم تا استیلی، شکست خورده کنار نرود اما متاسفانه فرصت او تمام شد. استیلی بعد از بازی کنار گذاشته شد و به زودی سرمربی جدید پرسپولیس معرفی خواهد شد تا اوضاع تیم به سمت بهبودی پیش برود. من در بحرانی ترین شرایط پرسپولیس، قبول مسئولیت کردم و برای اصلاح شرایط نیز دست به هر کار قانونی خواهم زد.

محیط فوتبال ما سالم نیست. تصمیمات فوتبالی باید به طور جمعی اتخاذ شود و مدیران باشگاهی باید به بازی گرفته شوند اما اینجا تصمیم سازی شخصی است. در این 80 روزی که در عرصه فوتبال هستم یک بار از من مشورت نخواستند، در شرایطی که مصدومان زیادی داشتیم از سازمان لیگ خواستم تا بازی جام حذفی به تعویق بیفتد اما این فرصت از ما دریغ شد تا با یک لشگر مصدوم به دیدار حریف سنتی و تا بن دندان مسلح برویم.

باخت مقابل استقلال یکی از بدترین روزهای پرسپولیس را رقم زد و در ذهن هواداران به عنوان نقطه تاریک باقی خواهد ماند. از این پس باید طوری حرکت کنیم تا این موضوع از ذهن هواداران پاک شود. در بازی با استقلال هر چه به پایان بازی نزدیک شدیم انرژی بازیکنان ما تحلیل رفت و تعویض ها هم دردی را دوا نکرد تا با شکست، شرمندگی ما مقابل هواداران تشدید شود.

هوادار پرسپولیس دوست داشت حداقل اگر تیم محبوبش در لیگ نتیجه نمی گیرد در جام حذفی استقلال را ببرد اما با نتیجه ای که حاصل شد، قلب هواداران ما شکست. اشک های آنها دل مرا به درد آورد و من به عنوان مسئول تیم، از تمامی هواداران بابت شکست در دربی عذرخواهی می کنم. این شکست معلول تصمیم گیری های اشتباه در ابتدای فصل است اما من با همه توان تلاش می کنم تا در کوتاه ترین زمان، پرسپولیس را به روزهای اوجش برگردانم.

کاربر گرامی در این انجمن هیچ سوالی به پاسخ نخواهد ماند

حتی شما دوست عزیز
BighugBighug
10-12-2011 01:55 AM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
خرید انلاین
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ ها: بازدید ها: آخرین ارسال
  فتح‌الله‌زاده: اين پيروزي معجزه حضور هواداران بود behnamfirozi 0 924 19-02-2012 10:18 AM
آخرین ارسال: behnamfirozi
  حضور پروين به ما دلگرمي داد - - حيدري: هواداران سنگ تمام گذاشتند behnamfirozi 0 966 19-02-2012 10:11 AM
  عنايتي:گلهايم را به هواداران‌استقلال‌تقديم‌مي‌کنم behnamfirozi 0 993 18-02-2012 05:50 AM
  اميرآبادي: از هواداران ناراحتم behnamfirozi 0 1,012 10-02-2012 04:47 AM
  به قلم احساساتی یک هوادار/ با ما چه کردی آقای استیلی؟ behnamfirozi 0 879 10-12-2011 01:32 PM

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان
کلیه حقوق این سایت برای صاحبان و مسئولین آن محفوظ است.