صفحه اصلي لیست اعضا روزنگار مرکز پشتيباني سيسيکم تماس با ما

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلعتبري: در ذوب‌‌آهن نمي‌مانم؛ تيم غيرايراني‌ام را انتخاب كرده‌ام
نویسنده پیام
ADMIN آنلاین
مدیر کل سایت

اعتبار: 28
ارسال: #1
خلعتبري: در ذوب‌‌آهن نمي‌مانم؛ تيم غيرايراني‌ام را انتخاب كرده‌ام
[color=#000] محمدرضا خلعتبري پس از پايان تمرين امروز تيم ملي فوتبال در جمع خبرنگاران در خصوص آخرين وضعيت تيم ملي اظهار داشت: اولين جلسه تمريني را پشت سر گذاشتيم و بعد از استراحتي‌ که بعد از ليگ قهرمانان آسيا داشتيم تمرين پرنشاطي را انجام داديم. [/color]
[color=#000]
وي افزود: اميدوارم با حضور کي‌روش روند صعودي داشته باشيم و به آن رتبه‌اي که مدنظر تيم ملي است در آسيا دست پيدا کنيم.
اين بازيکن در خصوص تمرينات کي‌روش گفت: من اولين جلسه است با اين تيم تمرين مي‌کنم و احساس خستگي نکرده‌ام. تمرينات امروز پرشور و پرنشاط برگزار شد.
خلعتبري در خصوص اينکه آيا از نحوه تمرينات انگيزه‌اي به بازيکنان تزريق مي‌شود يا خير گفت: خدا را شکر شرايط تمام بازيکنان بد نيست و آمده‌ايم که براي موفقيت تيم ملي کار کنيم. شرايط خودم خوب است و مشکلي نيز ندارم.
مهاجم تيم ملي در خصوص تصميمش براي فصل آينده گفت: قراردادم با ذوب‌آهن تمام شده و در خصوص اين تيم ديگر صحبت نخواهم کرد. اختلافي با ذوب‌آهن و ابراهيم‌زاده ندارم اما ديگر در اين تيم بازي نمي‌کنم.
وي در پاسخ به اين سؤال که آيا تيم آينده‌ خود را انتخاب کرده‌ايد يا خير، گفت: مطمئناً در اين فصل در ذوب‌آهن نمي‌مانم و تيم آينده‌ام که ايراني نيست انتخاب کرده‌ام. البته از يکي دو باشگاه ديگر نيز پيشنهاد داشتم که آنها را بررسي مي‌کنم.
[/color]

برای خریدبه سایت خرید آنلاین مراجعه کنید.
viber-Telegram-Line : +905314208303.
تمام اکانت ها با کیفیت و تضمین شده هستند.

01-06-2011 12:15 AM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
خرید انلاین
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان
کلیه حقوق این سایت برای صاحبان و مسئولین آن محفوظ است.