صفحه اصلي لیست اعضا روزنگار مرکز پشتيباني سيسيکم تماس با ما

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در زمان من همه بازیکنان ایران دوپینگ می کردند
نویسنده پیام
behnamfirozi آفلاین
استاد
*

اعتبار: 4
ارسال: #1
در زمان من همه بازیکنان ایران دوپینگ می کردند
[تصویر: 2009_11_15_4_54_9.jpg]

هادی مهدوی کیا:

در زمان من همه بازیکنان ایران دوپینگ می کردند [تصویر: 1.png]

دوپینگ یکی دیگر از مشکلاتی است که گریبان فوتبال ایران را گرفته است.

هادی مهدوی کیا در برنامه نود حرف های جالبی در مورد فوتبال زد و گفت:«زمانی که من فوتبال بازی می کردم به چشم خودم می دیدم که همه بازیکنان دوپینگ می کردند.آنها داروها را از یک نفر خاص می گرفتند و توسط دکتر تیم دوپینگ می کردند.آنها نیم ساعت زودتر به حمام رختکن می رفتند و دوپینگ می کردند.»

مهدوی کیا این را گفت و ادامه داد:«من خیلی آنها را نصیحت می کردم.دلم برای آنها می سوخت.خیلی از آنها مجرد بودند و به فکر زندگی آینده خود نبودند.فقط برای اینکه چند دقیقه خوب بازی کنند دوپینگ می کردند.اما پس از بازی حالشان بد می شد و در سرویس های بهداشتی می افتادند روی زمین. به آنها می گفتم چرا این کارها را می کنید که جواب من را این طور می دادند که اگر دوپینگ نکنیم تیم حریف دوپینگ می کند و نبرد ما با آنها نبرد نا برابر می شود.»

کاربر گرامی در این انجمن هیچ سوالی به پاسخ نخواهد ماند

حتی شما دوست عزیز
BighugBighug
03-01-2012 06:18 PM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
خرید انلاین
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ ها: بازدید ها: آخرین ارسال
9 نتایج لیگ برتر ایران 1391 ADMIN 0 2,111 21-07-2012 10:32 PM
آخرین ارسال: ADMIN
  پولادي و ادکوويچ با پرسپوليس ثبت کردند behnamfirozi 0 1,811 22-02-2012 05:45 PM
آخرین ارسال: behnamfirozi
  برهانی: صحبت‌های من در مورد مجیدی را بد برداشت کردند behnamfirozi 0 854 28-01-2012 03:08 PM
آخرین ارسال: behnamfirozi

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان
کلیه حقوق این سایت برای صاحبان و مسئولین آن محفوظ است.