صفحه اصلي لیست اعضا روزنگار مرکز پشتيباني سيسيکم تماس با ما

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پورحيدري: مجيدي شفاف بگويد كه چه مشكلي با استقلال داشت/ ديگر چطور بايد مخالفت مي‌كردي
نویسنده پیام
behnamfirozi آفلاین
استاد
*

اعتبار: 4
ارسال: #1
پورحيدري: مجيدي شفاف بگويد كه چه مشكلي با استقلال داشت/ ديگر چطور بايد مخالفت مي‌كردي

مظلومي همچنان ناراحت و معترض است كه چرا فرهاد جدا شد و نمي‌دانم چرا اين بازيكن چنين حرف‌هايي را زده است. ما ديگر بايد چه كار مي‌كرديم كه او بماند

[تصویر: 154687hp2.jpg]

فرهاد مجيدي كاپيتان سابق استقلال كه حالا در باشگاه الغرافه قطر بازي خواهد كرد، امروز در مصاحبه‌اي دلايل جدايي‌اش از جمع آبي‌پوشان را اعلام كرد. او گفته به دليل مشكلاتي كه با باشگاه استقلال داشت از اين تيم جدا شد ولي حاضر نشده است به طور كامل در اين خصوص اظهارنظر كند.

منصور پورحيدري سرپرست استقلال در مورد حرف‌هاي مجيدي و اينكه او گفته استقلال با جدايي‌اش مخالفت نكرد به قانون مي‌گويد:« تا آنجا كه من در جريان هستم مجيدي چند هفته درمورد بحث جدايي‌اش از استقلال با پرويز مظلومي صحبت كرد. فرهاد با مظلومي چندباره به كلنجار رفت و سرمربي تيم مخالف جدايي او بود. البته مجيدي صحبت‌هايي هم علي فتح‌الله‌زاده انجام داد كه من چندان در جريان نيستم. در اين ميان اما مظلومي همچنان ناراحت و معترض است كه چرا فرهاد جدا شد و نمي‌دانم چرا اين بازيكن چنين حرف‌هايي را زده است. ما ديگر بايد چه كار مي‌كرديم كه او بماند.»

پورحيدري در پاسخ به اين سوال كه مجيدي چه مشكلي با باشگاه استقلال داشت تأكيد مي‌كند:«من نمي‌دانم او چه مشكلي داشت و بهتر است به طور واضح بگويد كه مشكل‌اش با باشگاه چه بوده است. به هر حال او اين حرف‌ها را زده و فقط خودش مي‌تواند به طور شفاف‌تر جزئيات را بگويد. باز هم بايد بگويم كه ما مخالف جدايي او بوديم ولي در نهايت تصميم گرفت كه برود.»
سرپرست استقلال در پايان حرف‌هايش در مورد بازي نيمه نهايي جام حذفي مقابل شهرداري ياسوج خاطرنشان مي‌كند:« به هيچ عنوان بازي آساني نداريم و بايد به اين موضوع توجه كنيم كه مقابل تيم سايپا مهركرج چه مشكلاتي داشتيم و چقدر سختي كشيديم تا برنده شويم. ما هدفي جز قهرماني نداريم و بايد شهرداري را ببريم تا به فينال برسيم.»

کاربر گرامی در این انجمن هیچ سوالی به پاسخ نخواهد ماند

حتی شما دوست عزیز
BighugBighug
29-12-2011 04:10 PM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
خرید انلاین
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ ها: بازدید ها: آخرین ارسال
  ترفند حريف استقلال براي حضور تماشاگران behnamfirozi 0 1,697 03-03-2012 06:06 PM
آخرین ارسال: behnamfirozi
  اتحاد طرفداران استقلال و پرسپوليس (عکس+کارتون) behnamfirozi 0 1,190 19-02-2012 10:10 AM
  عنايتي:گلهايم را به هواداران‌استقلال‌تقديم‌مي‌کنم behnamfirozi 0 975 18-02-2012 05:50 AM
  نامجومطلق: استقلال بايد نيمه اول گل بزند behnamfirozi 0 1,167 18-02-2012 05:48 AM
  رويانيان: روز شنبه تيم استقلال، استقلال ايران است behnamfirozi 0 794 15-02-2012 04:32 AM

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان
کلیه حقوق این سایت برای صاحبان و مسئولین آن محفوظ است.